Přirozeně krásná, štíhlá a omlazená

Zdvojnásobte svou schopnost spalovat tuky, zejména v problematických partiích.

Vaše tělo je schopné přirozeně vyrovnávat produkci a odstranění tuku díky adipocytům (tukovým buňkám). Navzdory zdravému životnímu stylu a pravidelné fyzické aktivitě dochází ke zpomalení tělesného buněčného metabolismu, což má za následek zrychlenému ukládání tuku.

Být sexy už není dřina a jde to snadně a rychle

 

Víme jak mít dokonalé tělo
Víme jak na vrásky
Víme jak na akné

Víme jak mít dokonalou pleť

Víme jak mít plné a smyslné rty

 

Naše služby

LPG FACE Ergolift (obličej)

endermologie® kyselina hyaluronová: syntetická nebo přírodní? LpG© představuje endermologie® face, unikátní anti-aging techniku, díky které se přirozená produkce kyseliny hyaluronové zvýší až o 80%*! kyselina hyaluronová je důležitou výživnou látkou působící proti stárnutí pokožky. pleť díky ní zůstává hydratovaná, zdravá.

Dozvědět se více

LPG pro muže

Hubnutí pro muže Nejen ženy, ale i muži chtějí dnes působit příjemně, přirozeně a atraktivně. Ti z Vás, kteří jste zatím ošetření v našem centru neabsolvovali, nemějte obavy a přijďte nás navštívit. Když je vše perfektní, mění se i Vaše vystupování. Nabízíme kosmetické programy speciálně určené pro potřeby mužské pleti.

Dozvědět se více

LPG HUBER® MOTION LAB

Přístroj LPG HUBER® MOTION LAB je unikátní světová technologie, která dokáže rychle aktivovat intenzivní spalování tuků a zároveň posílit základní posturální svaly.

Dozvědět se více
LPG BodyWraps
Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku
Další informace